BORG WARNER S400SX3 169012 (S464/83/1.10) - Industrial Injection
BorgWarner S464 64/83/1.10 T6
SKU: BW-169012
/
  • Top-of-the-line Customer Service
  • Secure payments
Shipping calculated at checkout.
Product Description:
BorgWarner S464 64/83/1.10 T6
Compressor Specs:
- 63.5mm compressor wheel inducer 66lbs/min
- 5" Hose inlet 4.21 V Band Outlet Compressor Cover
Turbine Specs:
- 83mm turbine wheel
- 1.10 A/R Twin Scroll T6 Turbine Housing 5.75 Marmon Outlet